شافت بادی 

 

شافت بادی: نوع خاصی از سیم پیچ و بدون سیم است ، یعنی شافتی است که می تواند پس از تورم فشار زیاد توسط سطح بالا رود. شافتی که به سرعت پس از دفلاکس جمع می شود ، گاز نامیده می شود. محور انبساط نام آن متنوع است ، همچنین به شافت پنوماتیک ، شافت انبساط ، شافت تورم ، غلتک انبساط هوا ، شافت تورم ، شافت فشار ، غلتک انبساط هوا و غیره معروف است. این شفت ها به لحاظ سبکی و سرعت عمل در تعويض طاقه های مورد استفاده، علاوه بر سرفه جویی زماني و افزايش کميت در توليد موجبات راحتی پرسنل را نيز فراهم مي کند.

 

شفت بادی

 

 

اصل: اگرچه شافت تورمی بیشتر نامیده می شود ، اما اصل کار همین است. شافت انبساط هوا و آستین انبساط هوا بسیار راحت و سریع قابل استفاده است. فقط منبع هوای آماده شده مورد نیاز است. فشار هوا در محدوده 6-8kg / cm2 کنترل می شود. در صورت نیاز به قفل اجزای خارجی (مانند لوله کاغذی دور) ، تا زمانی که اسلحه هوا نازل هوا روی شافت تورم متورم شود ، و نوار کلید در برابر اجزای خارجی (مانند یک کاغذ مدور) بیرون زده شود. لوله) وقتی کاغذ تخلیه شد ، هسته هوای کشویی را روی نازل هوا فشار دهید. یعنی کاهش تورم ، نوار کلید به ظاهر اصلی خود باز خواهد گشت و اجزای خارجی (مانند یک لوله کاغذ مدور) را می توان خارج کرد.

 

شفت بادی

 

طبقه بندی: شافت بادی به شافت انبساط هوا از نوع انبساطی (فلزی / غیر فلزی) ، شاخه انبساط هوا از نوع پره ، نوع دکمه انبساط شافت انبساط هوا، شافت انبساط هوای آلیاژ آلومینیوم، شافت انبساط هوا، دیافراگم شافت، شافت تورم با انبساط بزرگ، شاخه میخ پنوماتیک و غیره

 

شفت بادی

 

امکانات:

 

 1. مدت زمان عمل تورم کوتاه است و تفکیک و قرارگیری شافت تورمی و لوله کاغذی می تواند تورم و کاهش نرخ تورم را تنها در 3 ثانیه به پایان برساند و لازم نیست که هر قسمت از قسمت انتهای شافت جدا شود تا محکم باشد. درگیر با لوله کاغذ.
 2. قرار دادن لوله کاغذی ساده است: در عمل تورم و کاهش تورم ، می توانید لوله کاغذ را در هر موقعیتی روی سطح شافت حرکت داده و برطرف کنید.
 3. وزن حمل بزرگ است: با توجه به نیاز واقعی مشتریان ، برای تعیین اندازه قطر شافت ، و استفاده از فولاد سخت ، به طوری که بار تحمل آن افزایش یافته است.
 4. راندمان بالای اقتصادی: طراحی شافت خاص است و می توان برای انواع لوله های کاغذی با ضخامت ، نازک ، پهن و باریک استفاده کرد.
 5. تعمیر و نگهداری ساده ، زمان استفاده طولانی: شافت بادی یک قسمت واحد است ، هر قسمت از ساختار دارای مشخصات ثابت است ، می تواند به صورت متقابل مورد استفاده قرار گیرد

 

شفت بادی

 

ویژگی های ساختاری:

 

 • بدنه اصلی شافت از لوله استیل با کیفیت بالا و سطح آن از روکش کرومی
 • کلید محدب آلومینیومی انعطاف پذیر
 • بوش لاستیکی با کیفیت بالا و نازل پر کننده
 • اثر آب بندی خوب
 • عمر طولانی
 • سر شافت قابل جدا شدن برای نگهداری مناسب

 

شفت بادی

موارد استفاده:

 

شافت انبساط هوا کاربردهای گسترده ای دارد:

 • برای ماشینهای دارای سیم پیچ
 • باز کردن سیم و شیب

 

شافت انبساط هوا حتی در صنعت فلز سبک و چاپ نیز قابل استفاده است. مانند:

 • دستگاه خشک کن
 • دستگاه چاپ فلکسو
 • دستگاه گراور
 • دستگاه چاپ علامت تجاری

 

شافت بادی قابل استفاده در دستگاه های زیر میباشد:

دستگاه روکش ، دستگاه چرمی ، دستگاه تنظیم ، دستگاه برجسته ، دستگاه برش ، دستگاه برش ، ماشین اصلاح ، دستگاه لوله کاغذ ، دستگاه ساخت کیسه ، دستگاه لمینیت ، دستگاه لمینیت ، دستگاه دمش فیلم ، دستگاه کف سازی ، دستگاه لمینیت ، برجسته دستگاه ، دستگاه کاغذ ، دستگاه بافته نشده ، استفاده از دستگاه بازرسی ، دستگاه برنزینگ ، تجهیزات باتری و سایر قرقره های مربوط به دستگاه های قابل جمع شدن به طور موثر می تواند کارایی را بهبود بخشد.

شفت بادی شفت بادی


لازم به توضیح و تذکر است که در بین سازندگان دستگاه در ایران فقط  2 یا 3 واحد دارای مجوز و پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن هستند که گروه صنعتی بهساز پلیمر از سال 79 تحت پروانه بهره برداری سازمان صنایع فعالیت می‌نماید.

و همچنین متاسفانه اکثر آگهی دهندگان در فضای اینترنت با عنوان سازنده دستگاه ظروف یکبارمصرف واسطه می‌باشند و هیچگونه مجوز از اداره صنایع نداشته و حتی نام شرکت و یا نام تجاری انتخاب کرده برای معرفی کالا خود نیز درهیچ اداره و سازمانی ثبت شده نیست.

 


 

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون درج منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.

امیدواریم مطالب فوق مفید بوده باشد

گروه صنعتی بهساز پلیمر 

بهساز پلیمر